אודותינו
יצירת פתרונות משמעותיים המונעים על ידי תשוקה וחיפוש מתמיד אחר תוצאות איכותיות וייחודיות

אנו מחדשים לפיתוח אסטרטגיות דיגיטליות יעילות, ויצירת חוויות משתמש ייחודיות. אנו רוצים לקדם את שירותי המוצר שלך דרך האינטרנט, לקרב אותם לצרכנים ולייצר את ההשפעה החיובית ביותר האפשרית. המטרה שלנו היא לעזור למותג שלך להתמודד בהצלחה בגזרתו, וכך לזכות בהכרה רבה יותר

מה אנחנו עושים

עיצוב ממשק משתמש UX לוקח זמן ומחשבה עמוקה. אנו מערבים את לקוחותינו בתהליך, מבטיחים את איכות התוצאה הסופית ובסופו של דבר מספקים סיפוק מוחלט למשתמשים של הלקוח שלנו.

פרסים

אנו מאמינים כי ארגונים וחברות המאמינים במוצר ובאיכותם צריכים להוביל גם בתחום הדיגיטלי, ולכן אנו שואפים להביא אותם לראש. הפרויקטים שלנו זוכים בעקביות בפרסי צמרת בזירה הבינלאומית.

המתודולוגיה והאסטרטגיה שלנו

אסטרטגיה:
אנחנו מאמינים שמוצר דיגטלי טוב מתחיל באסטרטגיה עסקית ושיווקית מדויקת , אצלנו אנחנו עובדים עם הלקוח במשותף להבנה מעמיקה של
לאפיין או לעצב

 

אפיון ועיצוב:
המומחיות שלנו היא לקחת את צרכי המותג ולהעביר אותה טרנספורמציה לנקודות מבט של הצרכן והיוזר ככה שיתאימו להם תוך כדי שמירה על הצרכים המקוריים

 

פיתוח:
אנחנו מאמינים גדולים בפיתוח tilor made על קוד נקי עם שימוש מינמלי בתוספי מדף ובכל מקרה רק כאלה שנוסו אצלנו בהצלחה תקופה ארוכה ובוצעו עליהם עבודת קוסטמיזציה שמתאימה לכל לקוח בנפרד

רק ככה הופכים מוצר דיגטלי למוצר מנצח שמגדיל את התוצאות העסקיות והופך לנכס דיגטלי אמיתי!

צוות ניהולי
גדי מאירסון
CEO
אלי פאר
Head of Design
איתי מוסביאן
Business developer
ערן גייר
CTO
הלקוחות שלנו

I entrusted Elevate with one of the most difficult of any start up’s tasks, which is turning a vision into a working product. They’ve managed to deliver a website that surpassed my expectation, on budget and on time. The project had a lot of moving parts, from unique content layouts to a robust CMS to interactive features, to SEO requirements, responsiveness, adaptability and much more. They were experts in each domain and created a unified whole – a strong foundation from which The Perspective can grow.

Daniel ravner
ceo https://theperspective.com

I’ve had the rewarding opportunity to work with Elevate on our current product line at TheCouch. Work included UX and UI design and a web client implementation.
I was very impressed by the creativity and the professionalism of the team, we’ve got quick and accurate deliveries throughout the entire project. The close collaboration between the Elevate team and my development teams yielded very good results, the project was up and running on time and within the planned budget.

Zeev Prokopets
Zeev Prokopets CEO, TheCouch, Inc.

בנק מזרחי טפחות עובד עם אלי וצוות סטודיו Elevate כבר מספר שנים. באופן אישי יש לי היכרות ארוכה יותר עם הסטודיו גם ממקום עבודתי הקודם, ואני בהחלט שמחה להעיד כי המקצועיות, היעילות, השירות וקצב העבודה שלהם ראויים לשבח!
בעבודתם מוכיחים Elevate בכל פעם מחדש, את יכולותיהם המקצועיות הגבוהות ורמת השירות המצוינת, האדיבות וההיענות המיידית לפניותינו וצרכינו, לעיתים גם במועדים לא שגרתיים.
אנו מודים להם על ההשקעה, על החיפוש המתמיד למציאת פתרונות יצירתיים וקריאטיביים וכמובן על היחס האישי, החם והנפלא ועל הנכונות התמידית לעזור בכל תחום ובכל עת. הדבר אינו מובן מאליו.

עינת הלפמן
מנהלת התקשורת השיווקית בנק מזרחי טפחות

חוויית העבודה מול elevate, בניצוחם של אלי וערן, לא דומה ולו במעט, לעבודה מול חברות פיתוח אחרות שהכרתי. מבחינתי יש לבנות אתר עם elevate ויש לבנות אתר עם כל השאר.

אלי והצוות דוגלים בשיטת עבודה מתקדמת שמשלבת מקצועיות, שירותיות וחדשנות. בכל שלבי פיתוח האתר (איפיון, עיצוב, פיתוח והזנת תכנים) הצוות הציע דרכי עבודה ומתודולוגיות חדשות ומתקדמות לפתרון בעיות ועשה זאת תוך שירותיות בלתי נגמרת ותמיכה מיידית.

כארגון הסטודנטים הארצי, ההתאחדות הינה מוקד הפעילות לייצוג הסטודנט, ובית לאגודות והתארגנויות סטודנטים בישראל. כגוף שכזה, אנו חיים בתנועה, משנים ומשפרים בכל יום ופועלים בקשת רחבה של עולמות תוכן. הצוות ב-elevate עמד בהצלחה באתגר וסיפק פיתרון טכנולוגי מקיף שיודע להכיל את כל תכולות העבודה של ההתאחדות. ברצוני להודות לחברת elevate על המסירות ועל עבודה משותפת חוויתית ומאתגרת

תמיר זוהר
מנהל דיגיטל התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל

Elevate היא חברה שאני הולכת איתה יד ביד מספר שנים(גם במעברים בין מקומות עבודה) ואני רואה בהם כשותף אמיתי לכל פרויקט שאני מובילה.

מעבר למקצועיות, ידע וניסיון בלתי מתפשרים, הם נותנים שירות זמין ואמינות שלא כל יום מוצאים אצל כל ספק.

יודעים לספק תוצרים בלוחות זמנים צפופים ולעמוד בכל בלתם שצץ.

בנוסף, מעריכה את הכנות בתקופות לחוצות בהם הם לא יכולים לקחת פרויקטים – גם כנות מסוג זה, לא פחות חשובה.

ממליצה עליהם בחום רב

גל נטע
מנהלת דיגיטל פנגו

אליוויט – בשלוש מילים-
תותחי על חלל!
מקצוענים, מבינים עניין ויודעים לפצח בריף,
תמיד פה בשבילך, יודעים את העבודה ונותנים מענה איכותי ומקצועי.
ממליצה בחום רב.
אם אתם רוצים להיות שקטים – זה לגמרי הספק שצריך לפנות אליו.

ליאת
מנהלת דיגיטל שיווק פריגת

אליוויט – צוות של תותחים!
אין לי מילים לתאר את המקצועיות של אלי, ערן והצוות.
שירותים, ונותנים מענה איכותי ומקצועי!
שחקני נשמה!
ההבנה העיסקית והטכנולוגית, היחס, היושר והליווי לכל אורך הדרך,
הקנו לי שקט ובטחון בהצלחת הפרויקטים!
אז תודה רבה וכמובן שאני ממליצה בחום רב!

מורן
מנהלת שיווק דיגיטל קבוצת סמל"ת.

נשמח להפוך גם החלום שלכם למציאות דיגיטלית מנצחת